0903 880 450
0
0,00
Dátum a meniny
Dnes je 25.01.2020,
meniny má: Gejza
Share
Top Stories

Ako potešiť ženu?

Máte pocit, že sa atmosféra u vás doma blíži k bodu mrazu? Že váš vzťah už nie ja taký, ako býval? Že vaša priateľka či manželka je často bez nálady a vy neviete ako jej vyčariť úsmev na tvári? Tu je zopár tipov, ktoré stojí za to vyskúšať.

Vypočujte ju. Ak máte pocit, že ju niečo trápi, je nervózna či nevrlá, dajte jej priestor nech si vyleje dušu. No neraďte jej, nenavrhujte riešenia. Len ju vypočujte. A neplatí to len v prípade väčších problémov. Niekedy sa potrebuje vyrozprávať len tak z bežného dňa. Napríklad takej mamine na materskej, ktorá nemá po ruke susedu či kamošku na rozprávanie, sa to vážne zíde.

Dávajte jej najavo, že vám na nej záleží. Nemám na mysli veľké gestá. Povedzte jej to. Spravte pre ňu niečo, čo bežne nerobíte. Pomôžte jej s domácimi prácami, spravte jej masáž alebo jej nechajte milý odkaz, keď odchádzate do práce.

Nezabúdajte sa rozprávať. Zdieľajte spolu dojmy a zážitky z celého dňa. O čo menej zo dňa budete zdieľať, o to viac si časom budete vzdialení. A najmä, ak sa vám niečo vo vzťahu nepáči, hovorte o tom. Nenechávajte si to pre seba. Neuzatvárajte sa. Veď ako sa dá niečo vyriešiť či zmeniť, keď o probléme neviete?

Prineste jej kvety len tak. Nezáleží na tom, či ich natrháte na poli alebo kúpite v kvetinárstve. Dôležité je to, že ste si na ňu spomenuli len tak. Pre ženu to znamená veľa. Bude vedieť, že na ňu myslíte a je pre vás dôležitá. Spravíte jej radosť, zlepšíte náladu a doma bude rozhodne veselšie.

Objímajte ju. Často.

Zo ❤ vám prajem, aby ste mali každú spoločnú chvíľu usmiatu a pohodovú.

Späť na zoznam článkov | Nasledujúci