0903 880 450
0
0,00
Dátum a meniny
Dnes je 25.01.2020,
meniny má: Gejza
Share
Top Stories

Svadobná výzdoba

Svadobná výzdoba

dotvára atmosféru i celkový dojem z miestnosti, ale aj zo svadby samotnej. V dnešnej dobe sa dá vymyslieť naozaj čokoľvek. Aranžmány zo živých kvetov, viazané kytice na stoly, neviazané kvety vo vázach, sušené kvietky, aranžmány s ovocím či niečo sezónne napríklad podľa ročného obdobia.. jednoducho ozaj čokoľvek.  

Menej je viac. A to platí najmä pri výzdobe. 

Ako sa vraví, v jednoduchosti je krása a preto je lepšie neprepĺňať stoly príliš mnohými prvkami. Pri výbere výzdoby treba zvážiť, čo všetko plánujete mať na stoloch, aké stoly budete na hostine mať - aké veľké, či okrúhle alebo podlhovasté, ak podlhovasté, tak či jeden rad alebo zrazené dva rady do kopy, čo vytvára väčšiu vzdialenosť medzi hosťami sediacimi oproti sebe a tiež väčší priestor pre dekorácie. Treba tiež myslieť na to, že na stole budú aj fľaše s nápojmi, misy s koláčmi či slaným pečivom, čo priestor rýchlo zaplní najmä pri úzkych stoloch. Takže ak plánujete na stoly kvety, svietniky, ozdobné čísla stolov či iné prvky, menu, treba zvážiť veľkosť, poprípade zvoliť správnu kombináciu. Napríklad veľmi peknou kombináciou "dva v jednom" sú kvetinové venčeky, ktoré sa umiestnia okolo svietnikov. 

Výzdoba na stoly

Výzdoba z kvetov môže byť jednoduchá a zároveň elegantná. I jednodruhové kvety vo vázach vedia veľmi pekne okrášliť stôl. Napríklad gerbery v jednej či viacerých farbách alebo veľmi obľúbená gypsomilka. Rovnako pekná je i výzdoba z viacerých druhov kvietkov ladených do jednej farby. Takže je to na vás. :) Treba zvážiť čo sa vám páči, či ste na jednoduchšiu alebo výraznejšiu výzdobu, či jemnejšiu alebo pompéznejšiu. 

Hlavný svadobný stôl

Na hlavný stôl takmer vždy robievame niečo špeciálne a odlišné od ostatných stolov. Väčšinou výraznejší aranžmán alebo bohatšie či väčšie kytice. Takmer každá nevesta má nejakú tú svoju vysnívanú predstavu, takže vo väčšine prípadov len plníme prianie podľa predstavy. Kvety vo výzdobe väčšinou lad so svadobnou kyticou (spoločnými prvkami, kombináciou či farbou), ale nie je to pravidlo. Svadobná kytica môže bez problémov úplne odlišná od zvyšku svadobných kvietkov. Ak si neviete rady alebo potrebujete poradiť ohľadom výzdoby, neváhajte nás kontaktovať

Predchádzajúci | Späť na zoznam článkov | Nasledujúci