0903 880 450
0
0,00
Dátum a meniny
Dnes je 19.06.2019,
meniny má: Alfréd

Darčeky na želanie.

Darčeky na želanie.
Máte nápady na darčeky, no nemáte čas či energiu ich zháňať? Naša služba je to pravé pre vás! Pohľadáme, vyzdvihneme, zabalíme a doručíme vám ich domov či do práce! Ušetrite si ČAS, STRES a tlačenice v obchodoch.
Vaša cena:
19,99€

Balenie:
Dátum sviatku:
Popis darčeka/ov:

Popis produktu

Nestíhate a chcete svojim blízkym pripraviť to NAJ prekvapenie? Nechajte to na nás! Nezáleží na tom, či ide o tortu, zážitok, kozmetiku, šperky, hračky či elektroniku. Pohľadáme, vybavíme, vyzdvihneme a zabalíme namiesto vás a doručíme vám ho domov či do práce. 
 
Služba pre všetkých vyťažených a tých, čo nemajú radi preplnené obchody. Doprajte si ten luxus a pohodu a nechajte zháňanie a behanie po obchodoch na nás. Náš tím darčeky za vás pohľadá, vyberie tie za najlepšiu cenu, vyzdvihne, zabalí a doručí ich priamo vám domov alebo do práce.
 
*Uvedená cena je cena za službu, cena samotného darčeka/ov sa odvíja od reálnej ceny daných výrobkov či služieb a bude pripočítaná k cene služby. Finálna objednávka bude vytvorená až po obojstrannom odsúhlasení detailov darčeka, vrátane ceny.
 
                  
 
Tipy na sladké darčeky od našich partnerov:

Frangipani Vitality Bar - originálne raw torty, ktoré potešia nielen vyznávačov zdravej stravy. Neobsahujú lepok, rafinovaný cukor, laktózu, vajíčka ani žiadne iné živočíšne produkty. 

                                           

Simo Pastry - crème de la crème medzi zákuskami! Neodolateľné torty a zákusky v originálnej receptúre, ktoré chutia úplne inak než všetky, čo ste doposiaľ ochutnali.