0903 880 450
0
0,00
Dátum a meniny
Dnes je 19.06.2019,
meniny má: Alfréd

Kytica - Klasik.

Kytica - Klasik.
Prekvapte kyticou z obľúbených kvetov! Kytica je darček, s ktorým nikdy neurobíte chybu. *Obrázok je ilustračný. Kyticu vám pripravíme z kvetov/farby, ktoré zadáte do textového poľa nižšie. Naše aktuálne diela môžete sledovať na Instagrame. :)
Vaša cena:
29,99€

Balenie:
Na akú príležitosť?
Dátum doručenia:
Komu doručíme? (MENO, TEL.Č) Ak priamo vám, stačí zadať "Mne".
Obľúbené kvety/farba:
Venovanie:

Popis produktu

Termín doručenia: Podľa vášho zadania.

Kytica obsahuje: Každá kytica je originálna, viazaná na mieru z obľúbených kvetov a farby, ktoré k nej zadáte. Pomôcku pre výber kvetov nájdete tu. V prípade, že kvety/farbu nezadáte, pripravíme vám originálnu miešanú kyticu, vhodnú podľa príležitosti, na ktorú je určená (narodeniny, výročie..). Naše najaktuálnejšie diela môžete sledovať na Instagrame. Súčasťou kytice je venovanie, preto nezabudnite vyplniť text, ktorý na ňom bude. :)

Počet kvetov bez zelene: 12+

Varianty:  

Kytica - klasická kytica doručená bez nádoby.

Kytica v krabičke - kytica doručená v špeciálnej krabičke. Výhodou je, že kvety sú v nej po celý čas vo vode a preto sa nemusíte obávať, či vydržia, ak si ich dáte doručiť do práce a plánujete ich darovať až večer.

Kytica vo váze/keramike - kytica doručená v sklenenej váze alebo keramickej nádobe s hand-made venovaním. Kvety sú v nej po celý čas vo vode a o to dlhšie budú robiť radosť. Kytica vo váze je ideálnym riešením, ak chcete dať kyticu doručiť niekomu do práce. (Nebude musieť zháňať zaváraninový pohár..;)