0903 880 450
0
0,00
Dátum a meniny
Dnes je 19.06.2019,
meniny má: Alfréd

Kytica zo sladkostí - Klasik.

Kytica zo sladkostí - Klasik.
Prekvapte svoju ratolesť originálnou kyticou zo sladkostí! *Obrázok je ilustračný. Kyticu Vám pripravíme z kvetov/farby/sladkostí, ktoré zadáte do poľa nižšie. Naše aktuálne diela môžete sledovať na Instagrame. :)
Vaša cena:
29,99€

Balenie:
Dátum sviatku:
Komu doručíme? (MENO, TEL.Č) Ak priamo vám, stačí zadať "Mne".
Obľúbené kvety/farba + sladkosti/slanosti/iné prvky do kytice:
Venovanie:

Popis produktu

Termín doručenia: Podľa Vášho zadania.

Kytica obsahuje: Každá kytica je originálna, viazaná na mieru z obľúbených kvetov a farby, ktoré k nej zadáte. Pomôcku pre výber kvetov nájdete tuDo kytice sú tiež zakomponované sladkosti - lízatká, cukríky, žuvačky, čokoládové bonbóny. Ak má Vaše dieťa obľúbené sladkosti, zadajte ich ku kytici, my sa vášho zadania budeme držať. V prípade, že kvety/farbu nezadáte, pripravíme Vám veselú miešanú kyticu. Naše najaktuálnejšie diela môžete sledovať na Instagrame. Súčasťou kytice je venovanie, preto nezabudnite vyplniť text, ktorý na ňom bude. :)

Počet kvetov bez zelene: 8+

Varianty:  

Kytica - klasická kytica doručená bez nádoby.

Kytica v krabičke - kytica doručená v špeciálnej krabičke. Výhodou je, že kvety sú v nej po celý čas vo vode a preto sa nemusíte obávať, či vydržia, ak si ich dáte doručiť do práce a plánujete ich darovať až večer.

Kytica vo váze/keramike - kytica doručená v sklenenej váze alebo keramickej nádobe s hand-made venovaním. Kvety sú v nej po celý čas vo vode a o to dlhšie budú robiť radosť. Kytica vo váze je ideálnym riešením, ak chcete dať kyticu doručiť niekomu do práce. (Nebude musieť zháňať zaváraninový pohár..;)