0903 880 450
0
0,00
Dátum a meniny
Dnes je 25.01.2020,
meniny má: Gejza

O nás

Zabudli ste na sviatok niekoho z Vašich blízkych?Chcete mať viac času a menej starostí?

Pretože vieme, ako ľahko sa dá popri všedných povinnostiach a starostiach zabudnúť, pripravili sme pre vás službu, ktorá myslí na všetky dôležité dátumy za vás. Ušetrí vám starosti a stres a dopraje viac času na ostatné dôležité veci. 

Stalo sa Vám to niekedy?

Stalo sa Vám to niekedy?Je pol siedmej večer. Vraciate sa domov z práce. Odomknete dvere a vojdete do bytu, kde nájdete svoju milovanú, nezvyčajne natešenú a nahodenú. Slávnostne prestretý stôl čosi naznačuje. No vám to ešte stále nedochádza. Vy máte totiž hlavu plnú reportov a uzávierky. Až torta v chladničke vám pomôže spomenúť, na čo ste zabudli. Áno. Vaša milovaná má dnes narodeniny. 

Chcete sa tomu vyhnúť?

Vaša nezábudka, je služba, ktorá vám šetrí čas aj starosti. Nielen, že vám včas pripomenie každý podstatný dátum, ale tiež sa postará o kyticu či darček a v správnom čase ich doručí.

Vaša nezábudka je tu pre VásVaša nezábudka je tu pre vás, aby vám ušetrila čas a stres, ktorý by ste minuli cestovaním, zháňaním a výberom kytice či darčeka a zároveň zaručila, že na žiaden dôležitý dátum nezabudnete

Koľko starostí si chcete ušetriť?

Vo Vašej nezábudke deň čo deň kontrolujeme kalendár a strážime namiesto vás všetky dôležité dátumy. Je len na vás, o koľko starostí chcete mať menej. Postrážime a postaráme sa za vás o

  1. Narodeniny
  2. Meniny
  3. Výročie 
  4. Valentín
  5. MDŽ
  6. Deň detí
  7. Deň matiek
  8. Vysvedčenie (koncoročné, polročné), začiatok školského roka 
  9. Špeciálna kategória Prekvapte pre tých, ktorí chcú urobiť radosť len tak.

Sme tu pre to, aby ste mali viac času na tých, na ktorých vám záleží. 

Aby ste mali každý deň dôvod na úsmev a čo najmenej starostí vám praje

  Monika Medveďová